اخبار

دیدار هیأتی دانشگاهی از کشور سوئد با مدیر روابط بین‌الملل پردیس دانشکده‌های فنی

هیاتی بلندپایه از دانشگاههای چالمرز و بوروس کشور سوئد از پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران بازدید و با مدیر روابط بین الملل پردیس گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی پردیس، تیمی دانشگاهی متشکل از مدرس و مدیر دوره‌های ارشد مدیریت کشتیرانی، مدرس و مدیر بخش تحقیقات دانشگاهی دانشگاه‌های چالمرز و بوروس و مشاور فرهنگی سفارت سوئد با مدیر روابط بین‌الملل پردیس دانشکده‌های فنی دیدار و گفتگو کردند. در طی این دیدار دو طرف ضمن معرفی توانمندی‌های علمی و پژوهشی و نیز اولویت‌ها و علایق خود برای همکاری دو جانبه، ابراز امیدواری کردند تا در آینده بتوانند علاوه بر همکاری های علمی و پژوهشی به تبادل استاد و دانشجو بپردازند.

ادامه مطلب
رونمائی از ربات انسان‌نمای سورنا ۴

رونمائی از ربات انسان‌نمای سورنا ۴

مرکز سیستم‌ها و فناوری‌های پیشرفته دانشگاه تهران (CAST) به عنوان معروف‌ترین و معتبرترین مرکز رباتیک کشور در آبان‌ماه ۱۳۹۴، از نسل سوم ربات انسان‌نما ملی سورنا با حضور جناب دکتر ستاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و هیئت رئیسه دانشگاه تهران و دانشکده فنی رونمایی نمود.

ادامه مطلب
رونمائی از ربات انسان‌نمای سورنامینی

رونمائی از ربات انسان‌نمای سورنامینی

ربات انسان‌نمای سورنامینی به عنوان محصول جدید از نسل ربات‌های انسان نمای سورنا در مرکز سیستم‌ها و فناوری‌های پیشرفته دانشکده فنی دانشگاه تهران (CAST)، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رونمایی و به دنیا معرفی شد.

ادامه مطلب