برگزاری نخستین رویداد نوآوری InnoRoad ۲۰۲۰ در تاریخ ۲۴ و ۲۵ آبان ماه سال ۱۳۹۹

۰۶ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۰ اخبار
تعداد بازدید:۳۰۳
برگزاری نخستین رویداد نوآوری InnoRoad ۲۰۲۰ در تاریخ ۲۴ و ۲۵ آبان ماه سال ۱۳۹۹

برگزاری نخستین رویداد نوآوری InnoRoad 2020 در تاریخ ۲۴ و ۲۵ آبان ماه سال ۱۳۹۹ آخرین مهلت ارسال طرح ها: ۲۰ تیر ۱۳۹۹ می باشد.

این رویداد نوآورانه با هدف توسعه اکوسیستم کارآفرینی فنآورانه بویژه توسعه اکوسیستم کسب و کارهای نوپای فنآور مبتنی بر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و با هدف طراحی، توسعه و تجاری سازی محصولات جدید فنآورانه با رویکرد حل مسائل حوزه‌های فنی / کسب و کار مورد نیاز سازمان راهداری و با حمایت و همکاری ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای معاونت پژوهشی دانشگاه تهران، پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران و شبکه شتاب دهنده‌های تخصصی حوزه حمل و نقل پیشرفته و هوشمند تحت عنوان "نخستین رویداد نوآوری حوزه راهداری " برگزار می‌گردد.
این رویداد تخصصی با هدف حمایت از طرح‌های دانش بنیان حوزه راهداری و توسعه کسب و کارهای نوین در این حوزه، با رویکردی منحصر به فرد و بر اساس پلتفرم بین رشته‌ای NPD برنامه ریزی شده و در سال جهش تولید، حمایتی ویژه و ممتاز از طرح‌های برگزیده کلیه اساتید، فنآوران، محققان، صنعتگران و دانشجویان فعال در این حوزه به عمل خواهد آورد تا گام استوار در راستای حل مسائل و مشکلات حوزه راهداری، با تکیه بر توان ملی و متخصصان و نخبگان داخلی برداشته شود.
محققان و پژوهشگران کلیه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، شامل دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف، علم و صنعت ایران، صنعتی امیرکبیر، دانشگاه آزاد اسلامی و شبکه فناوران و متخصصان از کلیه دانشگاه‌های کشور، شرکت‌های دانش بنیان، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد واحدهای فنآور و مراکز تخصصی و تحقیقاتی کشور در این رویداد حضور ویژه خواهند داشت.
حمایت از طرح‌های فنآورانه از سطح مفهوم تا بالاترین سطوح تجاری سازی در قالب برنامه‌های نظام مند شتاب دهی مبتنی بر طراحی و توسعه محصول جدید و از طریق اجرای طرح مدرسه تابستانی کسب و کارهای نوپای فنآور InnoRoad2020، با جدیدترین متدولوژی‌های آموزشی از جمله اصلی ترین برنامه‌های رویداد نوآوری InnoRoad2020 خواهد بود. علاقمندان به شرکت در این رویداد می‌توانند طرح‌های خود را به آدرس زیر ارسال نمایند.
صفحه اطلاع رسانی و دریافت فرم مخصوص طرح‌های فناور:
http://rmto.ir/Pages/event.aspx
ارسال طرح‌های فناورانه : npd.rmto@gmail.com

راه‌های ارتباطی:

آدرس دبیرخانه: امیرآباد شمالی، نبش بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی، طبقه منفی دوم، شتاب دهنده تخصصی تکفارم

تلفن: ۸۸۳۳۴۳۸۰ - ۸۸۰۴۲۱۶۴
تلگرام: @npd_design

ایمیل: npd.rmto@gmail.com

 


لینک دانلود فایل