پیام تسلیت رییس پردیس دانشکده‌های فنی درپی درگذشت دکتر مجید صادق‌آذر

۲۸ آذر ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۵ اخبار
تعداد بازدید:۳۰۸
پیام تسلیت رییس پردیس دانشکده‌های فنی درپی درگذشت دکتر مجید صادق‌آذر

انالله و اناالیه راجعون

با نهایت تأسف و تأثر باخبر شدیم دکتر مجید صادق‌آذر، استاد برجسته دانشکده مهندسی عمران پردیس دانشکده‌های فنی دعوت حق را لبیک گفته و رخ در نقاب خاک کشیده است.

این استاد فقید که عمر پربرکت خود را در راه تربیت دانشجویان بی‌شمار و استادان صاحب‌نظر در عرصه مهندسی عمران سپری نمود و تالیفات و مقالات ارزشمند علمی فراوان از خود برجای گذاشت، تا واپسین روزهای عمر گرانقدرش، در دانشکده فنی به کار تدریس، تحقیق و آموزش مشغول بود و لحظه‌ای نیز از کار اجرایی در عرصه عمرانی و آبادانی ایران عزیز فارغ نشد و یادگارهای ماندگار و فراوانی را در کلیدی‌ترین پروژه‌های فنی و عمرانی ملی از خود به جای گذاشت.

بدون شک ثمرات یک عمر تلاش علمی، پژوهشی و اجرایی این استاد فرزانه فقید، در کارنامه اعمال او به عنوان باقیات الصالحات ماندگار محسوب و ماجور خواهد بود.

با اندوه فراوان، از طرف خود، اعضای هیأت‌رئیسه و خانواده بزرگ دانشکده فنی، درگذشت این استاد فرهیخته را به خانواده سوگوار ایشان و نیز دانشجویان، استادان و همکارانشان و نیز جامعه علمی و مهندسی کشور تسلیت گفته، رحمت و غفران واسعه الهی را برای آن مرحوم و شکیبایی برای بازماندگان از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

 

ناصر سلطانی

رئیس پردیس دانشکده‌های فنی

۲۸/‏۹/‏۱۳۹۹