از برگزیدگان جشنواره‌های مختلف دانشگاه و کشور در جلسه شورای دانشکده‌های فنی تقدیر شد

۰۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۳ اخبار
تعداد بازدید:۶۴۱
از برگزیدگان جشنواره‌های مختلف دانشگاه و کشور در جلسه شورای دانشکده‌های فنی تقدیر شد

در جلسه شورای پردیس دانشکده‌های فنی، از برگزیدگان جشنواره بین‌الملل دانشگاه، جشنواره فناوران برتر کشور و جشنواره فجر تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی پردیس دانشکده‌های فنی، در جلسه اسفندماه شورای پردیس دانشکده‌های فنی و آخرین جلسه شورا در سال 1399 که صبح امروز در سالن شورای پردیس برگزار شد، از دوازده برگزیده جشنواره بین‌الملل دانشگاه تهران، دو نفر برگزیده جشنواره طرح‌های صنعتی برگزیده دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور و یک نفر برگزیده جشنواره شعر فجر توسط هیأت رئیس پردیس با اهدای لوح و هدیه تقدیر شد.

دکتر ناصر سلطانی، رئیس پردیس دانشکده‌های فنی، با اشاره به افتخارات کسب شده توسط اساتید، همکاران و دانشجویان فنی، کسب این افتخارات را نشانه پویایی و تعالی روزافزون پردیس دانست که همواره رو به رشد بوده و نشان‌دهنده آن است که خانواده فنی، یک خانواده پرافتخار در همه عرصه‌هاست.

دکتر سلطانی ضمن اعلام اینکه بیشترین رتبه‌های جشنواره بین‌الملل امسال به همکاران عضو هیأت علمی و دانشجویی فنی تعلق گرفته، در جشنواره طرح‌های صنعتی برگزیده دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور دو عنوان برتر توسط استادان فنی کسب شده و در جشنواره فجر هم یک عنوان ملی به یکی از مدیران تعلق گرفته است، کسب این همه افتخار را در سطح دانشگاه نمونه و هم به لحاظ عددی و هم کیفی غیرقابل رقابت دانستند. در ادامه جلسه شورا، با حضور برگزیدگان لوح‌های تقدیر و هدایایی توسط هیأت رئیسه پردیس به آنها تقدیم شد.

در جلسه شورای پردیس دانشکده‌های فنی، اعضای شورا و روسای محترم دانشکده‌ها و نیز اعضای هیأت رئیسه به ارایه گزارش‌هایی از حوزه فعالیت خود پرداختند و هم چنین حضور دکتر رضا ضرغامی، ریاست جدید مهندسی شیمی تبریک گفته شد.