بازدید معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم از دانشکده فنی فومن

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۹ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۹
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در دیداری از دانشکده فنی فومن، پیشنهاداتی را برای توسعه فعالیت‌های این دانشکده ارایه نمود.
بازدید معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم از دانشکده فنی فومن

به گزارش روابط عمومی پردیس دانشکده‌های فنی،  دکتر غلامحسین رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به همراه رئیس دانشگاه گیلان، روز جمعه مورخ 21 خرداد 1400 از دانشکده فنی فومن بازدید به عمل آورد.

دکتر رحیمی در این بازدید، ضمن آشنایی با بخش­های مختلف دانشکده فنی فومن، از جمله واحدهای آموزشی، پژوهشی، اداری، کتابخانه، کلاس­های درس، اتاق اساتید، آزمایشگاه‌ها، سلف، سالن ورزش، سالن همایش، آمفی تئاتر، فضای سبز، استادسرا و غیره)، در جلسه‌ای با حضور هیات‌رییسه دانشکده فنی فومن، مسایل مختلف این دانشکده در ابعاد آموزشی، پژوهشی و دانشجویی را مورد بحث و بررسی قرار داد.

سپس گزارش مشروحی از فعالیت‌های مختلف دانشکده و نیز  نیات و اهداف واقف دانشکده فنی فومن، مهندس عباس موسوی رهپیما در ساخت و اهدای این دانشکده به پردیس دانشکده‌های فنی، از سوی ریاست دانشکده ارایه شد که پس از بررسی موارد، پیشنهادهای ویژه‌ای برای توسعه دانشکده به لحاظ آموزشی و پژوهشی و ارتباط با صنعت و ارتقای آن در سطح استان و نیز توصیه­هایی برای جهت­گیری فعالیت­های خدماتی و عمرانی واقف محترم از سوی دکتر رحیمی مطرح گردید و مقرر شد مورد پیگیری قرار گیرد.