قابل توجه کلیه دانشجویان جدید الورود مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

۰۸ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۸ اخبار اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۸۹۵
قابل توجه کلیه دانشجویان جدید الورود مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

1) دانش آموختگان قطعی سال‌های قبل با فرم معدل سازمان سنجش آموزش کشور می‌توانند ثبت نام نمایند و باید مدرک معتبر ارائه نمایند.

۲) ثبت نام کارکنان دولت و نیروهای نظامی و انتظامی و آموزش و پرورش و.... با ارائه نامه موافقت با ادامه تحصیل بدون قید و شرط امکان پذیر است.

۳) مربیان (بدون و با استفاده از سهمیه مربی) می‌بایست قبل از ثبت نام موافقت نامه کتبی محل خدمت خود را مبنی بر ادامه تحصیل بارگذاری نمایند. ثبت نام ایشان پس از انعقاد قرارداد و صدور مجوز ثبت نام از سوی اداره کل خدمات آموزشی دانشگاه امکان پذیر خواهد بود.

۴) پذیرفته شدگانی که در حال انجام خدمت نظام وظیفه هستند لازم است قبل از ثبت نام الکترونیکی جهت دریافت نامه ترخیص از خدمت، از طریق سامانه جامع آموزش دانشگاه - پیشخوان خدمت - قسمت بررسی مسائل آموزشی دانشجو - گزینه ترخیص از خدمت سربازی را انتخاب نمایند تا نامه ترخیص از خدمت به پست الکترونیکی (ایمیل) ایشان ارسال گردد.

" بدیهی است ثبت نام این قبیل پذیرفته شدگان منوط به ارائه نامه ترخیص خدمت از یگان محل خدمت یا مدیریت وظیفه عمومی ناجا خطاب به دانشگاه تهران می‌باشد. " در غیر این صورت ثبت نام افراد در حال خدمت سربازی به هیچ عنوان امکان پذیر نمی‌باشد.

" دانشجویان مشمول با تاریخ فراغت از تحصیل قبل از ۳۱/‏۰۶/‏۱۳۹۹ سرباز محسوب می‌شوند. "

۵) کلیه پذیرفته شدگان لازم است برای درخواست تاییدیه تحصیلی مقطع قبلی در مراحل ثبت نام غیر حضوری-پردازش استعلام سوابق تحصیلات دانشگاهی بر روی لینک مربوط به  http://estelam.msrt.ir کلیک نموده و پس از ثبت اطلاعات کد پیگیری را دریافت شده از سامانه مذکور را در محل مشخص شده در سامانه درج نمایند. رکوردهای سوابق تحصیلی دانشجو قابل مشاهده می‌باشد و در صورت مغایرت باید از دانشگاه قبلی خود پیگیری نماید تا پاسخ استعلام اصلاح گردد. در صورت عدم وصول تاییدیه تحصیلی / ثبت‌نام آنان در نیمسال بعدی امکان پذیر نخواهد بود.

۶)کلیه پذیرفته شدگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق سامانه http://its3.ut.ac.ir

با کارشناسان اداره تحصیلات تکمیلی پردیس فنی در ارتباط باشند.

کلید واژه ها: دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا اطلاعیه دانشجویان جدیدالورود