آغاز فعالیت مرکز نوآوری کسب و کار و توسعه محصول نوین در دانشکده فنی فومن

۲۳ آبان ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۵
مرکز نوآوری کسب و کار و توسعه محصول نوین در دانشکده فنی فومن و دفتر کمیته راهبردی توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناورانه این دانشکده افتتاح شد.
آغاز فعالیت مرکز نوآوری کسب و کار و توسعه محصول نوین در دانشکده فنی فومن

به گزارش روابط عمومی دانشکدگان فنی، پس از برگزاری نخستین رویداد تخصصی توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناورانه در استان گیلان، که از سوی دانشکده فنی فومن و مرکز پژوهشی مهندسی کسب و کار و توسعه محصول نوین دانشکدگان فنی و با همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانشکده فنی فومن در تاریخ سه شنبه 18 آبان برگزار شد، دفتر شبکه مرکز نوآوری و شتابدهنده­‌های تخصصی مرکز پژوهشی مهندسی کسب و کار و توسعه محصول نوین در دانشکده فنی فومن و نیز دفتر کمیته راهبردی توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناورانه دانشکده فنی فومن افتتاح شد.

در این مراسم، که با حضور هیات رئیسه دانشکده فنی فومن و مهندس سیدعباس موسوی رهپیما، کارآفرین ملی و رییس هیات‌مدیره گروه صنعتی فومن شیمی برگزار شد، تعدادی از همکاران، دانشجویان و دانش آموختگان دانشکده فنی فومن نیز حضور داشتند.

این دفاتر در راستای گسترش همکاری‌­های دانشکده فنی فومن با مرکز پژوهشی مهندسی کسب و کار و توسعه محصول نوین افتتاح شده است و امید می‌رود که گامی مهم در راستای توسعه عملی کسب و کار در استان گیلان باشد.

کلید واژه ها: دانشکده فنی دانشکده فنی فومن توسعه کسب کار توسعه مهندسی کسب کار توسعه