تقدیر از برگزیدگان نخستین جشنواره پژوهش و فناوری دانشکدگان فنی

۱۱ دی ۱۴۰۰ | ۱۲:۳۰ اخبار
تعداد بازدید:۶۰۸
نخستین جشنواره پژوهش و فناوری دانشکدگان فنی، با برگزاری مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان، روز سه‌شنبه ۷ دیماه به کار خود پایان داد.
تقدیر از برگزیدگان نخستین جشنواره پژوهش و فناوری دانشکدگان فنی

به گزارش روابط‌عمومی دانشکدگان فنی، دکتر بهزاد رستمی، معاون پژوهشی دانشکدگان فنی، در این مراسم گفت: «بر اساس سیاست‌های کلی پژوهشی دانشگاه و به دلیل تعداد بالای پژوهشگران برجسته در دانشکدگان فنی، برگزاری این جشنواره را از سال جاری در برنامه قراردادیم تا بتوانیم به نحو شایسته از پژوهشگران برتر تقدیر کنیم».

دکتر رستمی با اشاره به اینکه دانشکدگان فنی به اندازه یک دانشگاه بزرگ وسعت دارد و با بیش از 430 عضو هیأت‌علمی، سهم بالایی در پژوهش و فناوری آموزش عالی دارد، انتخاب برگزیدگان را در یک رویه داوری کاملاً برنامه‌ریزی شده و طی چندماه، نشانه این دانست که داوری پژوهشگران بسیار دقیق صورت گرفته و اگرچه همه طرح‌ها و پژوهشگران شایسته عنوان برتر بودند، اما برگزیدگان حاضر انتخاب شدند که اولین دوره از این جشنواره، نقطه شروع خوبی برای آن باشد».

استاد دانشکده مهندسی شیمی، هم چنین از پژوهشگران پیشکسوت یاد کرد که با وجود بازنشستگی، همچنان در عرصه پژوهش فعال هستند و ضمن راهنمایی استادان جوانتر، به کار پژوهشی عمیق و ارزشمند خود ادامه می‌دهند.

معاون پژوهشی دانشکدگان فنی در پایان اظهار امیدواری کرد این جشنواره، در کنار جشنواره پژوهشی دانشگاه، بتواند انگیزه بیشتری در رشد پژوهش‌های دانشکدگان فنی در بین استادان ایجاد کند.

در پایان مراسم از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد که تصاویر آن در ادامه آمده است:

کلید واژه ها: دانشکدگان دانشکدگان فنی فنی جشنواره پژوهشگران پژوهشی پژوهش