مراسم تکریم و معارفه رییس دانشکده مهندسی عمران برگزار شد

۲۹ دی ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۸۴۶
مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید دانشکده مهندسی عمران دانشکدگان فنی برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه رییس دانشکده مهندسی عمران برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی دانشکدگان فنی، در این مراسم که صبح امروز چهارشنبه 29 دیماه در تالار شهید رجب‌بیگی دانشکدگان فنی برگزار شد، ابتدا سهیل محمدی، رییس سابق این دانشکده، در سخنانی از همکاران، استادان و دانشجویان و کارکنان دانشکده، برای حمایت‌ها و کمک‌های آنها در دوره مسئولیت تشکر و قدردانی کرد.

سپس دکتر مهدی قاسمیه، رییس جدید این دانشکده، اهداف و برنامه‌های خود را برای اداره این دانشکده اعلام نمود. بر اساس برنامه‌های اعلام‌شده، ساخت مرکز فناوری و نوآوری دانشکده مهندسی عمران در خیابان 16 آذر، ارتقای تحصیلات تکمیلی و افزایش کیفیت پژوهش، از برنامه‌های دکتر قاسمیه در دوره جدید خواهد بود.

در بخش پایانی این مراسم، دکتر ناصر سلطانی، رییس دانشکدگان فنی، در سخنانی با اشاره به دانشکده فنی و سابقه تاریخی آن، جایگاه دانشکده عمران در دانشکدگان فنی را مورد اشاره قرار داد و گفت:«شاید به لحاظ نظری، اولویت ما دانشکده مهندسی عمران نباشد، چون در طول تاریخ فعالیت، رشد خوبی کرده و به جایگاه خوبی رسیده و دانشکده‌هایی در فنی داریم که نیازمند توجه هستند تا به این درجه برسند، اما واقعیت این است که در عمل، در دوره مسئولیت من، دانشکده عمران و توسعه آن، در صدر  همه برنامه‌ها و اقدامات دانشکدگان فنی بوده است».

دکتر سلطانی با اشاره به اینکه در دوره کرونا، دانشگاه با مضیقه شدید مالی هم روبه‌رو بوده است، گفت: «مدیریت کردن در این دوران با این همه محدودیت‌، بسیار سخت است و دکتر محمدی، در عین صبوری، همواره پیگیر کارها بودند تا از برنامه‌ها و اهداف عقب نمانند، به خصوص در دو سالی که دانشکده درگیر کرونا بوده است».

رییس دانشکدگان فنی، در بخش پایانی سخنان خود، دانشکده فنی را دارای چهار رکن دانشجویان، استادان، کارکنان و دانش‌آموختگان دانست و همراهی و هماهنگی این چهار رکن را، دلیل موفقیت دانشکده در طول تارخ آن برشمرد و اظهار امیدواری کرد این هماهنگی و همراهی، هر روز بیشتر تقویت شود.

در بخش پایانی مراسم، لوح تقدیر و هدایایی از سوی ریاست دانشکدگان فنی و بخش‌های مختلف به دکتر محمدی اهداء شد.

کلید واژه ها: دانشکدگان فنی سهیل محمدی مهدی قاسمیه دانشکده عمران