رئیس دانشکدگان فنی در جلسه شورای دانشکدگان: تلاش کنیم سال جدید، سال امید برای دانشجویان باشد

۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۵:۵۱ اخبار
تعداد بازدید:۱۳۰
رئیس دانشکدگان فنی در جلسه شورای دانشکدگان: تلاش کنیم سال جدید، سال امید برای دانشجویان باشد

نخستین جلسه شورای دانشکدگان فنی در سال جدید، صبح امروز سه شنبه 6 اردیبهشت 1401 با حضور رؤسای دانشکده‌ها، اعضای حقیقی شورا و هیأت رئیسه دانشکدگان فنی برگزار شد.

دکتر ناصر سلطانی، رئیس دانشکدگان فنی، در آغاز این جلسه با اشاره به بازگشایی دانشگاه‌ها و حضور پرشور و استقبال غیرقابل پیش‌بینی دانشجویان از بازگشایی، این موضوع را نشانه علاقه دانشجویان به دانشگاه دانستند و توجه به این شور وعلاقه را وظیفه دانشگاه دانست و از مسئولین دانشکدگان درخواست کرد که به این شور و علاقه پاسخ بدهند، به نحوی که سال 1401 سال امید برای دانشجویان باشد.

رئیس دانشکدگان فنی، حضور دانشجویان بعد از حدود دو سال و نیم آموزش مجازی را موتور محرکه دانشگاه دانست که دوباره روشن شده است و خاطر نشان کرد که این حضور، ظرفیت مغتنمی برای ارتباط مستقیم با دانشجویان و رشد و اعتلای دانشگاه و کشور است.

دکتر سلطانی ضمن یادآوری اینکه دوسال و نیم آموزش مجازی و عدم حضور دانشجویان در جامعه، باعث شده است محدودیت‌ها و فشارهای زیادی به دانشجویان هم از جهت فعالیت‌های اجتماعی و هم مضیقه‌های ناشی از کرونا به وجود بیاید،آغاز دوباره آموزش حضوری را به نوعی بازگشت از فضای سخت و ناامید کننده به فضای امید و تلاش دانست و از اعضای هیات علمی و مسئولین خواست که نهایت تلاش را برای ایجاد روحیه امیدواری در دانشجویان بنمایند تا دانشگاه به روال سابق قبل از کرونا برگردد.

در این جلسه، مسئولین بخش‌های مختلف دانشکدگان فنی، گزارش‌هاو نقطه نظراتی در خصوص فعالیت‌های بخش تحت مدیریت خود ارایه نمودند و گزارش مشروحی نیز از فعالیت‌های دانشکده علوم مهندسی دانشکدگان فنی، توسط رئیس این دانشکده ارایه شد.

کلید واژه ها: دانشجویان دانشکدگان فنی جلسه شورا