مراسم کاشت نهال به مناسبت نکوداشت روز درختکاری در دانشکده مهندسی معدن برگزار گردید

۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۲۴
مراسم کاشت نهال به مناسبت نکوداشت روز درختکاری در دانشکده مهندسی معدن برگزار گردید

همزمان با روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، در راستای توسعه فضای سبز مراسم کاشت نهال در دانشکده مهندسی معدن پردیس دانشکده‌های فنی برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی پردیس، همزمان با روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، در راستای توسعه فضای سبز، مراسم کاشت نهال، به همت آزمایشگاه تحقیقاتی محیط‌زیست و هیدروژئولوژی معدنی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی گرایش محیط‌زیست معدنی، با حضور معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی پردیس، تعدادی از اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشکده مهندسی معدن برگزار شد.

در ابتدای مراسم، ریاست دانشکده مهندسی معدن، دکتر عباس مجدی و سرپرست آزمایشگاه تحقیقاتی محیط زیست و هیدروژئولوژی معدنی، دکتر فرامرز دولتی ارده‌جانی طی سخنانی ضمن تاکید بر لزوم صیانت از منابع طبیعی و محیط‌زیست، توجه به توسعه پایدار و حمایت و حراست از زمین، طبیعت و زیست‌بوم را در بخش معدن و صنایع وابسته به منظور تحقق معدن‌کاری سبز امری لازم و ضروری برشمردند و برگزاری هر ساله این مراسم را فرصتی برای پاسداشت از مقام زمین و تلنگری به مهندسان و جامعه دانشگاهی کشورمان به منظور حفظ و حراست از زمین و محیط‌زیست دانستند. در ادامه کاشت تعدادی نهال به دست اساتید، کارکنان و دانشجویان به نمایندگی از تمام دانشگاهیان انجام شد.

مراسم در نهایت با اهدای تعدادی گلدان به حاضرین و پذیرایی در فضای باز پایان یافت.