انتخاب عضو هیات علمی پردیس به عنوان پیشکسوت رشته مهندسی برق و کامپیوتر

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۲ اخبار
تعداد بازدید:۶۶۶
انتخاب عضو هیات علمی پردیس به عنوان پیشکسوت رشته مهندسی برق و کامپیوتر

دکتر حمید لسانی استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس، در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و تلاشگران مهندسی برق مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پردیس، در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و تلاشگران مهندسی برق در عرصه‌های دانشگاهی و صنعت برق با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی از دکتر حمید لسانی، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس، تقدیر شد.

مهندس همایون حائری، معاون وزیر نیرو در این مراسم پیشکسوتان و تلاشگران صنعت برق را که در بدترین شرایط تحریم ها و دوران دفاع مقدس پا پس نکشیدند و با یاری متخصصان علمی و دانشگاهی، این صنعت را بعنوان زیرساخت اقتصاد و توسعه ملی کشور سرپا نگه داشتند، مایه افتخار دانست.

مهندس حائری رویکرد صنعت برق را تمرکز بر مدیریت مصرف با همکاری بخش خصوصی و سندیکای صنعت برق عنوان کرد و از حاضران در این مراسم خواست با استفاده از جایگاه ملی و اعتباری که نزد مردم دارند، در جهت منطقی ساختن مصرف برق مشترکان به صنعت برق کشور کمک کنند.

در این مراسم دکتر حمید لسانی استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس دانشکده های فنی به همراه ۱۰ نفر از پیشکسوتان و تلاشگران عرصه مهندسی برق از بخش های علمی و صنعتی کشور، با اهدای لوح مورد تقدیر قرار گرفتند.