با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور؛

فاز اول شبکه نوآوری پردیس دانشکده های فنی افتتاح شد

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۳ اخبار
تعداد بازدید:۷۳۰
فاز اول شبکه نوآوری پردیس دانشکده های فنی افتتاح شد

مراسم افتتاح فاز اول شبکه نوآوری پردیس دانشکده‌های فنی و رونمایی از ۳۰ محصول دانش بنیان، هشتم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پردیس دانشکده های فنی، فاز اول این مرکز با هدف ایجاد پیوستار آموزش، پژوهش، نوآوری و تقویت فرهنگ کارآفرینی، با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور روز یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ افتتاح شد. همچنین در این مراسم از بیش از ۳۰ محصول دانش بنیان پردیس دانشکده های فنی نیز رونمایی گردید.

دکتر ناصر سلطانی رئیس پردیس دانشکده‌های فنی در این مراسم اظهار داشت: فاز دوم مرکز نوآوری با ۳۴۰۰ متر مساحت در پردیس فنی راه اندازی خواهد شد که به طور قطع در ایران بی‌نظیر و در جهان کم‌نظیر خواهد بود.

در ادامه دکتر مجید نیلی احمدآبادی، رئیس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس گفت: فعالیت اصلی مرکز نوآوری از دو سال گذشته آغاز گردیده و حرکت به سمت مجموعه آموزشی و پژوهشی، رسالتی برای تحول دانشگاههاست.

نیلی افزود: تا دیروز بیشترین شغل دانشجویان در صنعت بود اما امروز مشتریان خروجی دانشگاه‌ها بازار کار دانش بنیان است.

وی همچنین افزود: ایجاد محیط شاداب دانشجویی، زیرساخت‌های پیشرفته و امکان هماهنگی پردیس‌های مختلف از دیگر مسائلی است که باید نوآوری در ارتباط با صنعت را شکل دهیم.

در این مراسم همچنین بیش از ۳۰ محصول فناوری پیشرفته پردیس دانشکده‌های فنی رونمایی شد.