استاد پردیس دانشکده‌های فنی، عضو آکادمی هنرها و علوم اروپا ـ مدیترانه شد

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۲۵
دکتر جواد فیض، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس دانشکده‌های فنی، به‌عنوان عضو آکادمی هنرها و علوم اروپا مدیترانه(EMAAS) انتخاب شد.
استاد پردیس دانشکده‌های فنی، عضو آکادمی هنرها و علوم اروپا ـ مدیترانه شد

به گزارش روابط عمومی پردیس دانشکده‌های فنی، در نشست اخیر این آکادمی که برای سال ۲۰۱۹ برگزار شد، دکتر جواد فیض به‌عنوان عضو منتخب، به عضویت این اتحادیه درآمد.

آکادمی هنرها و علوم اروپا-مدیترانه یک آکادمی بین‌المللی است که در سال ۲۰۱۰ توسط دانشمندان برجسته بین‌المللی تأسیس شده و مقر آن در کشور یونان است. این آکادمی، به انجام پروژه‌های علمی و مفاهیم بنیادی علم، هنر و فناوری در جهان می‌پردازد و اعضای آن باید در رشته خود، از سرآمدان علمی جهان بوده و توسط مراجع و دانشمندان برتر همان رشته مورد تأیید باشند. در این آکادمی هم‌اکنون ۸۷ عضو از میان دانشمندان برجسته بین‌المللی حضور دارند.

گفتنی است دکتر جواد فیض، پیش از این افتخارات ارزشمند دیگری را نیز کسب کرده است که از جمله می‌توان به: دریافت نشان درجه یک پژوهش دانشگاه تهران، رتبه نخست جشنواره بین‌المللی خوارزمی، چهره درخشان انجمن مهندسی برق ایران، معرفی جزو ۱% دانشمندان برتر جهان بر اساس (ISI, JCR) Web of Science ، دریافت مدال نقره اینیشتن از یونسکو، استاد نمونه کشوری از دانشگاه تهران، پژوهشگر پیشکسوت مهندسی برق ازسوی IEEE بخش ایران و استاد برجسته بنیاد نخبگان و مؤلف برتر بین‌المللی در مهندسی برق اشاره نمود.

‌‌‌‌‌‌روابط عمومی پردیس دانشکده‌های فنی، کسب این افتخار ارزشمند را به کلیه اعضای خانواده بزرگ فنی تبریک می‌گوید.